استرمیند

جدیدترین و بهترین اخبار دنیای تکنولوژی و جهان را برای شما آماده خواهیم نمود . این وبلاگ توسط جناب آقای امیر حسین برمچ مدیریت میشود و بهترین مطالب را آماده خواهد نمود

۲۲ مطلب در فروردين ۱۳۹۷ ثبت شده است

ثبت شرکت، برند و طرح صنعتی با آُسان ثبت

ثبت شرکت، برند و طرح صنعتی با آُسان ثبت

ممکن است با شنیدن کلمات و عباراتی مثل ثبت شرکت ، ثبت برند و ثبت طرح صنعتی و از این قبیل عبارات موارد زیادی در ذهنتان نقش ببندد.  پیچیدگی قوانین و مراحل طولانی امور ثبتی و پیگیری از دفاتر ثبتی و اداره ثبت شرکت ها خارج از حوصله شما باشد و حتی از صحت و درستی انجام کار مطمئن نباشید در این صورت ممکن است کلا از انجام کار منصرف شوید. 

اگر صاحب کسب و کاری هستید باید بدانید که با پیشرفت اقتصادی و رشد کار آفرینی اولویت اول برای صاحبان مشاغل پروسه ثبت شرکت ، ثبت برند و ثبت طرح صنعتی است تا بتوانند از شخصیت حقوقی برخوردار بوده و از مالکیت معنوی و حق کپی رایت خود محافظت کنند.

داشتن اطلاعات و آگاهی کافی از امور حقوقی در زمینه های ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت طرح صنعتی، انحلال شرکت و ... به منظور اجتناب از مشکلات در امور ثبتی امری ضروریست.

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
amir barmaj

نقش اتوماسیون ایمیل در پرورش سرب

تا به کتاب فروشی وارد شدید و اولین کتابی را که دیدید خریداری کردید و هیچ چیزی درباره این کتاب دانستید؟ هرگز! شما فقط با برداشتن این کتاب علاقه مندید. اولین غریزه شما این است که طرح را بررسی کنید. اگر از روزنامه های برجسته ای که در جلد کتاب چاپ شده اند، توصیفاتی داشته باشید، تمایل دارید آنها را نیز بخوانید. بعد، تلفن خود را بیرون بکشید و بررسیهای Goodreads را بررسی کنید. هنگامی که شما راضی هستند، شما را خرید و راه رفتن از فروشگاه خوشحال است. این چطور یک کمپین سرپرستی کار می کند. این به چشم انداز شما یک ایده روشن در مورد مارک، به طوری که آنها کمک به آنها را از نظر به مرحله تصمیم گیری حرکت می کند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
amir barmaj

تولیدکننده مواد اولیه تایر در ایران

تولیدکننده مواد اولیه تایر در ایران

شرکت کیاپلیمر در سال 1384 تاسیس شد و هم اکنون به پرفروش ترین تولیدکننده بسیاری از مواد اولیه تایر در ایران مانند Microcrystalline wax و wax Antiozonant تبدیل شده است. شرکت کیاپلیمر بخاطر کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات خود به عنوان تامین کننده قابل اطمینان در ایران شناخته می شود. مشتریان ما شرکت های بزرگ تایرسازی مانند دنا، بارز و غیره هستند. در دنیای تجارت ما به دنبال رابطه های تجاری بلندمدت و براساس اعتماد و اطمینان هستیم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
amir barmaj

مرکز جراحی پلاستیک و زیبایی

مرکز جراحی پلاستیک و زیبایی

 

جراحی پلاستیک شاخه ای از جراحی عمومی است که به رفع مشکلات اختلالی بدن می پردازد. تفاوت جراحی پلاستیک با جراحی زیبایی در این است که جراحی زیبایی فقط به هدف زیبا ساختن قسمتی از بدن مانند جراحی زیبایی بینی که معمولا برای کوتاه کردن بینی انجام می شود اما دایره جراحی پلاستیک بسیار فراتر از جراحی زیبایی رفته و هدف آن رفع مشکلات اختلالی بدن در کنار جراحی زیبایی می باشد. به عنوان مثال اپر بینی یک نفر در یک تصادف شکسته باشد و مشکل تنفسی در کنار بد شکل شدن آن به وجود آمده باشد، جراح بینی با کمک جراحی پلاستیک به رفع مشکل تنفسی در کنار زیبا کردن دوباره بینی می پردازد. در طول جراحی بینی، جراح یک برش ایجاد می کند تا به استخوان بینی دسترسی پیدا کند .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
amir barmaj

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

درب خانه، مرز بین خانه شما و دنیا بیرون است. درب ضد سرقت ترک نه تنها امنیت را به منزل شما به ارمغان می آورد بلکه باعث احساس امنیت و آرامش در خانه هم می شود. برای صاحبان خانه و فروشگاه هیچ چیز مهم تر از حفاظت از مکان شان نیست. 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
amir barmaj

مرکز ساخت سوئیچ و ریموت ماشین

مرکز ساخت سوئیچ و ریموت ماشین

 

ما خدمات کامل برای ساخت سوئیچ و ریموت ماشین های مختلف ، سوئیچ فابریک، اصلی و اورجینال و ساخت سوییچ ریموت دار ماشین ها مانند ساخت سوئیچ و ریموت ماشین پژو ، سوئیچ پراید، ساخت سوئیچ پژو پارس و ساخت کلید کددار دیگر محصولات ایران خودرو و سایپا را در اسرع وقت و با بهترین قیمت ارائه می دهیم. کافیست با شماره های ما تماس بگیرید تا از قیمت سوئیچ و ریمت ماشین پژو یا قیمت سوئیچ و ریموت ماشین پراید یا قیمت سوییچ دیگر ماشین ها آگاه شوید و کلیدسازان ما در اولین فرصت به مکان ماشین شما بیایند و پس از نشان دادن مدارک خودرو، سوئیچ ماشین شما را به شما تحویل دهند. 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
amir barmaj

حواله ارزی به سراسر دنیا در کمترین زمان

حواله ارزی به سراسر دنیا در کمترین زمان

 

حواله دلار

 صرافی آینده روشن ضمن ارائه خدمات ارزی بین المللی و ویژه در خصوص حواله دلار آمریکا ، همواره پیش رو در زمینه فعالیت های بانکی و ارسال پول به سرتاسر دنیا بوده است . امکان انجام حواله ارزی را برای افرادی که نیازمند دریافت ارز در آمریکا هستند یا برای انتقال ارز از ایران به آمریکا مشکل دارند به روشهای متفاوت فراهم نموده است. متاسفانه هنوز مدت ها بعد از برداشته شدن تحریم ها سوئیفت به صورت کامل در ایران اجرایی نشده است.  صرافی آینده روشن با روش های جایگزین مطمئن و سریع و استفاده از آخرین روش های انتقال پول، حواله دلار به آمریکا را انجام میدهد

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
amir barmaj

تمام شهریه پس از مکالمه روان

تمام شهریه پس از مکالمه روان

 

ادعای بهترین آموزشگاه زبان بودن، بسیار سخت و پرمسئولیت است. اما ما این را ثابت کرده ایم! در آموزشگاه زبان سخن برتر شما هیچ هزینه ای در ابتدا پرداخت نمی کنید. در آموزشگاه زبان ما، شما پس از پایان دوره در صورت رضایت از کلاس زبان می توانید شهریه خود را پرداخت نمایید. این اثباتیست بر ادعای ما که آموزشگاه زبان سخن برتر، بهترین آموزشگاه زبان تهران است. برای بهترین آموزشگاه زبان بودن کارهای زیادی لازم بود انجام شود. از این رو در موسسه زبان سخن برتر با تمرکز بر مکالمه شما از یادگیری گرامر پیچیده زبان های خارجی اجتناب کرده ایم. یادگیری گرامر همیشه یکی از مشکل ترین کارها برای دانشجویان زبان های خارجی بوده است که در اکثر موارد به کنار گذاشتن یادگیری زبان انگلیسی یا زبان های خارجه دیگر منجر شده است. شما می توانید به انتخاب خود مدرس زبان خانم یا آقا داشته باشید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
amir barmaj

نکات بازاریابی پست الکترونیک # 1 - چگونگی رنگ های راست می تواند باعث افزایش جذابیت ایمیل شود

این یک ماندرا است که چرخ های بازاریابی را در سراسر جهان تبدیل می کند. به طور متوسط ​​یک فرد 0.05 ثانیه طول می کشد تا تصورات و محصول را به بازار عرضه کند، باید به این دوره زمان نیاز داشته باشد. بازاریابان ایمیل تمایل دارند با خط موضوع و پیش هدر متن را امتحان کنند تا نرخ باز شدن را بالا ببرند، اما یک بار که مشترک ایمیل را باز می کنند، آنچه که آنها بعدا بر روی طراحی انجام می دهند، به شدت متکی هستند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
amir barmaj

ایمیل های قابل دسترس: نحوه طراحی و کد گذاری آنها در مسیر درست

ایمیل رشد می کند و با استفاده بیشتر و بیشتر کاربران و مارک های آن برای ارتباطات تجاری، این بخش همچنان بخشی از زندگی روزمره در همه گروه های سنی است. اما سوال اینجاست: آیا شما به گروه بالقوه خود دسترسی پیدا کرده اید و ایمیل های خود را برای هر کسی که در گروه هدف قرار دارد قابل دسترسی است؟

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
amir barmaj